O PROJEKTE

Bývanie na lepšej strane mesta

VIHORLAT je výnimočný projekt, ktorý je situovaný v modernej a občanmi obľúbenej časti, v centre mesta Snina. Vznikol z myšlienky zachovať budovu hotela Vihorlat, bez ktorej si obyvatelia Sniny nevedia centrum mesta ani len predstaviť. Developer sa rozhodol dať budove nový, svieži, moderný vzhľad, prerobiť ju na bytový komplex a znova tak naplno využiť jej potenciál. Projekt VIHORLAT znamená BÝVAŤ NA LEPŠEJ STRANE MESTA a užívať si pravý metropolitný život.

ATRAKTÍVNA LOKALITA:
S nami nemusíte robiť kompromisy. Projekt totiž spája výhody a ruch mesta s krásnou prírodou, ktorú máte vskutku na dosah. Na jednej strane si vychutnávate nádherný výhľad na Chránenú krajinnú oblasť Vihorlat, no popritom máte k dispozícii všetky výhody spojené s bývaním v centre vyspelého mesta.

Architektúra komplexu v sebe zachováva prirodzené prostredie a zároveň prináša eleganciu, novosť a moderné prvky. Projekt VIHORLAT ponúka pohodlné moderné bývanie v srdci Sniny, jednej z metropolít východu. Má ideálnu polohu a obyvateľom ponúka lukratívne bývanie v budove, ktorá k Snine neodmysliteľne patrí. Bývanie v luxusnej lokalite na tzv. LEPŠEJ STRANE MESTA so sebou prináša hneď niekoľko skvelých a hlavne praktických výhod, ako širokú občiansku vybavenosť služieb a obchodov, park či rozličné športové aktivity a kultúrne príležitosti v blízkom okolí. Rodiny s deťmi poteší aj to, že v blízkosti sa nachádzajú detské ihriská, materské školy a gymnázium. V tejto časti mesta ste priamo v centre diania. Bezpochyby oceníte bezproblémové parkovanie, výbornú dostupnosť mestskej hromadnej dopravy, ako aj to, že súčasťou komplexu je nákupná zóna.

VÝHODNÁ INVESTÍCIA:
Snina je mesto s dlhodobou históriou. Nie nadarmo oslávila 700. rokov od prvej písomnej zmienky. Napriek svojej dlhovekosti sa za posledné roky čoraz viac modernizuje a pre svojich obyvateľov sa snaží prinášať všetky výhody veľkomiest.

Byty VIHORLAT sú preto jednoznačne skvelá investícia. Či už pre mladých, ktorí sa chcú osamostatniť a naplno využívať všetky výhody, ktoré tieto byty ponúkajú, alebo pre tých, ktorí si zakladajú rodinu a hľadajú ideálne bývanie pre seba a svoje deti, ale tiež pre tých, ktorí hľadajú niečo, do čoho by mohli výhodne investovať svoje peniaze. A čo vám vlastne ponúkame? 63 bytov na 7 nadzemných podlažiach, pričom takmer na každom podlaží sa nachádza spoločná „kočíkareň“. Na výber sú dvoj až trojizbové byty o výmere 51m² až 87m². Všetky byty sa predávajú s pivnicou a balkónom. A prečo neponúkame byty kompletne zariadené? Byt je investícia na niekoľko rokov, viac než len rok či dva a my chceme, aby ten váš bol jedinečný, vyjadroval váš vkus a odrážal vašu osobnosť. Preto vám ponúkame byty v štandarde – holobyt, lebo len tie poskytujú priestor na sebarealizáciu a plnenie snov o novom a dokonalom bývaní.

NÍZKONÁKLADOVÉ BÝVANIE:
Jedinečnosť tohto projektu spočíva aj v tom, že všetky byty sú robené z materiálov a za pomoci technológií, ktoré vám podstatne pomôžu ušetriť náklady na samotné bývanie. Sú energeticky nenáročné a robené tak, aby boli čo najvýhodnejšie pre samotných obyvateľov.

Byty VIHORLAT sú špeciálne navrhnuté tak, aby ich samotná prevádzka bola oveľa úspornejšia ako v klasickom byte, a preto sa nemusíte báť vysokých mesačných nákladov na vaše nové bývanie. Nízke náklady na kúrenie, či príspevky do fondu opráv sú jednou z hlavných výhod nového bývania na LEPŠEJ STRANE MESTA.

Viac informácií na stránke bytyvihorlat.sk
na tel. čísle 0948 095 150
alebo priamo v kancelárií STK REALITY s.r.o., budova hlavnej pošty, 2. poschodie

Close Menu